cdi

دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با 26 فقره سرقت در مشهد

پلیس آگاهی با دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو در مشهد پرده از 26 فقره سرقت برداشت.

فرمانده انتظامی استان خراسان‌رضوي گفت: در پی گزارش سه فقره سرقت داخل خودرو در محدوده خيابان كوهسنگي مشهد موضوع به صورت ويژه در دستور كار تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت.

سردار قادر کریمی افزود: كارآگاهان زبده پايگاه جنوب پليس آگاهي شهر مشهد پس از بررسی سرقت ها تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز و با توجه به سرنخ های بدست آمده به فردی سابقه دار مظنون و پس از جمع آوری ادله کافی با هماهنگی قضائی او را در اقدامی ضربتی در محدوده خیابان نامجو دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش تعدادي كارت ماشين، بيمه نامه، كارت سوخت، كارت پايان خدمت و گواهينامه، اموالي مسروقه شامل يک دستگاه لپ تاپ، دوربين فيلم برداري کشف کردند.

سردار کریمی تصریح کرد : متهم در چندین مرحله بازجوئی های علمی پلیس به 26 فقره سرقت داخل خودرو در محدوده خیابان کوهسنگی و فروش اموال مسروقه به دو مرد جوان در محدوده بلوار توس اعتراف کرد. در ادامه این عملیات همدستان متهم دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان تعداد زیادی اموال مسروقه شامل لاستیک زاپاس، جعبه اچار بكس، سنگ فرز، باند، يك عدد ضبط و پخش و … كشف شد.

وی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی که برابر دستور مقام قضائی تحقيقات از آنها در پلیس آگاهی برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *