ممنوعیت جابه‌جایی مسافر به سواحل کیش

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: بر اساس طرح ۱۵ روزه ممنوعیت توقف و ورود به سواحل و پارک ها جابه جایی مسافر در سواحل مطلقا ممنوع است.

ایرنا نوشت: محمد زنگانه با بیان اینکه «۱۶ تیم از نیروهای‌ پلیس در راستای اجرای مصوبات شورای سلامت و دستور دادستان با هدف کاهش تجمعات در سواحل کیش برای حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره شیوع ویروس جدید کرونا بر روند اجرای این طرح نظارت دارند» ادامه داد: همکاری خوب مردم و کاهش چشم گیر تجمعات قابل تقدیر است اما ۲ موضوع مهم تردد دسته جمعی بعضی از افراد با موتورهای شارژی و جابجایی مسافر به سواحل کماکان مشاهده می شود که برابر مصوبات شورای سلامت مجموعه اجرائیات سازمان با پشتیبانی نیروهای پلیس نسبت به ساماندهی و بر خورد با متخلفین اقدام خواهد کرد.

زنگانه تشریح کرد: همچنین جابه‌جایی مسافران از طریق خودروهای عمومی و مسافر بر دارای مجوز که انتقال و جابه جایی مسافر به کلیه سواحل خصوصا کشتی یونانی و مسیرهای منتهی به آن کلبه هور و جاده جهان مطلقا ممنوع است. امیدواریم رانندگان به این موضوع توجه جدی داشته باشند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش یادآورشد: هدف اصلی از اجرای طرح های محدودیت تردد شبانه و توقف و ورود افراد به سواحل حفظ سلامت مردم و کاهش گسترش ویروس جدید است. برابر مطالبه حداکثری مردم در خصوص برخورد با رانندگان متخلف و مدیریت ترددگروهی موتورهای شارژی در سواحل و سطح شهر، تجمع مسافران در سواحل و عدم توجه به مصوبات شورای سلامت و طرح های ابلاغی موضوع برخورد با متخلفین بصورت جدی در دستور کار متوالیان امر قرار دارد.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *