امام جمعه موقت مشهد

ریشه عزت ما در دفاع مقدس است

امام جمعه موقت مشهد گفت: همه عوامل عزت را در هشت سال دفاع مقدس می‌بینیم، ریشه همه عزت‌ها آنجا است که اگر نداشتیم معلوم نیست وضعیت ما چه بود. روزهای این هشت سال را ورق بزنید و ببینید چه عواملی موجب شده ملت ایران عزیز بماند و روز به روز عزت آن بیشتر شود.

حجت الاسلام محمد باقر فرزانه در خطبه های نماز جمعه مشهد افزود: تجربه های دفاع مقدس درس است و یاد شهدا و یادگاران دفاع مقدس باید گرامی داشته شود.

وی اظهار داشت: تمثال شهدا را در همه جا نصب کنید، نگاه به عکس شهدا در فکر ما تاثیرگذار است، شهدا و خانواده شهدا عزت ما هستند و باید ارتباط خود را با آنان حفظ کنیم.

وی گفت: وقوع انقلاب اسلامی و پیروزی عزت مندانه ملت ایران در دفاع مقدس به رهبری امام راحل، کانون های مقاومت در برابر ظلم و ستم استکبار را در اقصی نقاط عالم امیدوار، راسخ و مصمم کرد بطوریکه امروز می بینیم در یمن، سوریه، عراق، فلسطین و لبنان این کانون ها با عزم راسخ مقابل زورگویی های استکبار جهانخوار و ارتجاع عرب ایستاده اند.

امام جمعه موقت مشهد افزود: استکبار جهانی در مقابل این کانون های مقاومت شکست خورده است و حتی ظهور و خلق گروه وحشی داعش نیز نتوانسته است برای آنان کاری انجام دهد.

وی اظهار داشت: دشمن مدتهاست تلاش دارد با محاصره اقتصادی، تهاجم فرهنگی و انواع ناجوانمردی های دیگر نظام اسلامی را ساقط کند اما با رهبری خردمندانه رهبر معظم انقلاب و پایداری مردم ولایی راه به جایی نبرده است و ملت ایران روز به روز در دنیا عزتمندتر و قدرتمندتر شده و دشمنان انقلاب اسلامی ضعیف تر و مستاصل تر می شوند.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *