بازگشایی قسمتی دیگر از مسیر متروی مشهد-گلبهار

 

طی تفاهم نامه منعقده اداره کل اوقاف استان خراسان رضوی و شرکت عمران شهر جدید گلبهار، یک کیلومتر دیگر از مسیر 40 کیلومتری متروی مشهد-گلبهار بازگشایی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار، مهندس هومن گریوانی مدیرعامل این شرکت با اشاره به این مطلب گفت: یک کیلومتر دیگر از مسیر متروی مشهد-گلبهار طی تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت عمران شهر جدید گلبهار و اداره کل اوقاف استان خراسان رضوی بازگشایی شد.

وی با تقدیر از اقدامات انجام شده دستگاه های اجرایی و همچنین حضور موثر دستگاه قضایی در جهت تسریع در روند بازگشایی مسیر مترو مشهد-گلبهار خاطرنشان کرد: با مشارکت و همراهی این دستگاه ها تاکنون 36 کیلومتر از این مسیر مترو تملک شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار افزود: 4 کیلومتر باقی مانده از این مسیر مترو مشهد-گلبهار در اراضی حکمت، حسن آباد و زعفرانیه در محدوده چاخاصه در 5 کیلومتری مشهد واقع شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: مذاکرات با تعاونی مربوطه در جهت بازگشایی باقی مانده مسیر مترو مشهد-گلبهار ادامه دارد که امیدواریم به زودی تفاهم نامه این قطعه باقی مانده نیز به امضا رسیده و پیمانکار نسبت به فرآیند زیرسازی اقدام کند.

مهندس گریوانی در ادامه با تقدیر از اقدامات انجام شده دکتر دهقان نماینده محترم مجلس در جهت پیگیری امتداد مسیر متروی مشهد-گلبهار به شهرستان چناران گفت: در این خصوص مجوز شورای همتای استان خراسان رضوی اخذ شده است که مراتب جهت تایید شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور ارسال گردیده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدود بودن منابع اعتباری برای مترو مشهد-گلبهار و با هزینه کرد از محل منابع اعتباری شرکت عمران گلبهار، تاکنون این پروژه متوقف نشده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار تاکید کرد: در صورت جاری شدن فایناس، روند احداث پروژه مترو مشهد-گلبهار با شتاب بیش تری ادامه پیدا خواهد کرد.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *