مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی خبرداد؛
گروه: درشهر
تاریخ: ۱۰:۴۷ :: ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
آغاز گازرسانی به ۱۶ روستای کلات با ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار

طرح گازسانی به ۱۶ روستای شهرستان کلات در خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان و تنی چند از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی آغاز شد. سید حمید فانی در این مراسم که در محل روستای ایده لیک شهرستان کلات برگزار شد، اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی رکورددار اجرای […]

طرح گازسانی به ۱۶ روستای شهرستان کلات در خراسان رضوی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان و تنی چند از نمایندگان مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

سید حمید فانی در این مراسم که در محل روستای ایده لیک شهرستان کلات برگزار شد، اظهار کرد: شرکت گاز خراسان رضوی رکورددار اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید در خصوص گازرسانی روستایی در کشور بوده است.

وی افزود: در سال گذشته موفق شدیم به لطف خدا و تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان، ۳۶۵ روستا را گازرسانی و عملیات اجرایی ۳۶۵ روستا را آغاز کنیم. از این جهت به تعبیری در سال گذشته هر ۱۲ ساعت یک روستا گازرسانی شد. امسال نیز عهد کرده‌ایم هر روز یک روستا و دو مورد صنعت را گازرسانی کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با اشاره به  وضعیت گازرسانی روستایی کلات مطابق با آخرین تقسیم بندی‌های کشوری عنوان کرد: در حال حاضر ۹ روستای کلات با ضریب نفوذ ۵۹٫۶ گازدار بوده و با یاری خداوند با بهره برداری از این ۱۶ روستا با جمعیت ۱۸۰۰ خانوار به ضریب ۹۴٫۴ خواهیم رسید.

فانی ادامه داد: ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است، همچنین امیدواریم با تعامل و همکاری مردم و مسئولان در مدت زمان ۳۶۵ روز موفق به بهره‌برداری از آن خواهیم شد.

وی با بیان اینکه آمادگی شرکت گاز خراسان رضوی برای گازرسانی به دو روستای فاقد گاز حمام قلعه و جلیل آباد در کلات خبر داد، عنوان کرد: در صورت مساعدت مسئولان برای صدور مجوزهای لازم این دو روستا نیز گازرسانی شده و به ضریب ۱۰۰درصد خواهیم رسید.

انتهای خبر/