دولت به خراسان رضوی توجه بیشتری کند

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه هرچه بیشتر دولت به خراسان رضوی شد و گفت: حاشیه شهر مشهد بیش از1میلیون و200 هزار نفر جمعیت دارد.

حمیدبنایی با اشاره به اینکه به خاطر مشکلاتی که درحوزه شهرستان‌ها وجود دارد روز به روز خشکسالی در جنوب خراسان، یعنی گناباد و بجستان بیشتر می‌شود، اظهار کرد: خشکسالی در روستاها و شهرها منتج به افزایش حاشیه‌نشینی می‌شود، باید حتما وضعیت اشتغال و اقتصاد در روستاها را که هم در برنامه ششم توسعه مندرج شده و هم مقام معظم رهبری بر آن تاکید کردند بهبود ببخشیم.

وی ادامه داد: اميدوارم در دولت دوازدهم شاهد تحولی اساسی درحوزه اشتغال ومعیشت مردم، خروج از رکود و حاشیه‌نشینی و تحول زیرساخت‌های اصلی در خراسان رضوی که دولت به آن متعهد شده است، باشیم.

سخنگوی مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه در موضوع استفاده از نخبگان ضعیف هستیم، خاطرنشان کرد: ما جوانان را نمی‌بینیم و به نخبگان اهمیت نمی دهیم، این موضوع توسط مجلس و دولت مورد غفلت قرار گرفته است.

بنایی خاطرنشان کرد: ما در جایگاه مجلس تمایل داریم تا از دولت حمایت کنیم، امیدواریم بتوانیم قشرعظیم جوانان، نخبگان، کارآفرینان وبخش خصوصی را که رسیدگی به آن‌ها در برنامه ششم توسعه اقتصادی مندرج شده و درچرخه اداری بسیار اذیت می‌شوند را درایت و مدیریت کنیم.

نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در بحث جوان‌گرایی به دولت امیدواریم، افزود: در این زمینه دولت وزیرجوانی که معرفی کرد اقدام بسیارخوبی بود اما انتظار داریم در حوزه مدیران استانی، معاونین وزرا، مدیران کل و روسای دانشگاه‌ها هم از بانوان وهم ازجوانان استفاده شود تا شعار دولت در حوزه جوان‌گرایی درقبل و بعد از انتخابات حتما عملیاتی شود.

 

 

منبع: ایسنا

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *