تجمع سهامداران پردیسبان در مقابل دادستانی مشهد

150 نفر از سهامداران شرکت پردیسبان روز چهارشنبه با حضور مقابل دادستانی مشهد خواستار دریافت مطالبات خود شدند.

سهامداران این موسسه با در دست داشتن نوشته‌هایی از قبیل «من ایرانی ام و به مسئولین کشور و رسانه ملی اعتماد کردم» ، «دهقان نیری یکی از متهمان اصلی پرونده پردیسبان در مشهد کجاست؟» و «با سکوت خود منتظر شنیدن نتیجه زحمات شما هستیم»، خواستار تسریع اقدامات مسئولین دادستانی در زمینه این پرونده شدند.

یکی از نمایندگان سهامداران این موسسه به خبرنگار ایرنا گفت: به دادستان مشهد پیشنهاد دادیم از محل یک وثیقه بانکی 50 میلیارد تومانی این شرکت، بخشی از مطالبات سهامداران را پرداخت نمایند.

مهدی حافظیان افزود: این وثیقه که در قالب یک ملک تجاری چند صد متری در تهران، نزد یکی از بانک‌ها سپرده شده، می‌تواند به عنوان ضمانت یک وام بانکی برای صاحبان پردیسبان در نظر گرفته شود و از طریق این وام بخشی از طلب سهامداران پرداخت شود.

وی نتیجه مذاکرات امروز نمایندگان سهامداران پردیسبان با دادستان مشهد را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: بر اساس آخرین قیمت تابلوی سهام این شرکت در مشهد، جمع طلبکاری سهامداران به حدود 100 میلیارد تومان می‌رسد لذا معتقدیم می‌توان با برخی اقدامات از جمله پرداخت وام، مشکل طلب هشت هزار سهام دار این شرکت را رفع کرد.

گفتنی است شرکت پردیسبان که یک شرکت گردشگری و سرمایه گذاری است، در سال‌های اخیر با تاسیس دفتر در مشهد اقدام به فروش سهام کرد که با استقبال مردم مواجه شد. ارزش هر سهام این شرکت تا 110 تومان افزایش پیدا کرد اما از حدود 2 سال پیش دادستان عمومی و انقلاب مشهد دفاتر فروش غیرقانونی این شرکت را مهر و موم کرد.

 

 

منبع: ایرنا

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *