اقدام وحشتناک مرد شیطان صفت با سه دوست در مشهد

مرد شیطان صفت که با تهیه فیلم‌های مستهجن از زنان و دختران جوان از آنان سوء‌استفاده می‌کرد، با دستور مقام قضایی، از سوی پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

ششم مهرماه، زنی جوان به دادسرای مشهد مراجعه و پس از طرح شکایتش، برای ادامۀ روند پیگیری شکایت خود، به شعبۀ ویژۀ رسیدگی به جرائم رایانه‌ای فرستاده شد. این خانم جوان در اظهارات اولیۀ خود به قاضی جاویدنیا گفت:‌ «شش سال پیش با دانیال آشنا شدم. او عقیده داشت دختر و پسر قبل از ازدواج باید چند سالی با هم رابطه داشته باشند که شناخت کافی از یکدیگر به دست بیاورند. من هم با این نظرش موافق بودم. رابطۀ ما روزبه‌روز بیشتر می‌شد. او صاحب یک فروشگاه بزرگ مبل در مشهد بود و می‌گفت می‌خواهد خوشبختم کند. من خوشبخت‌ترین زن دنیا بودم.

چراکه هر چیزی که می‌خواستم را برایم فراهم می‌کرد. برای اینکه پزِ داشتنِ دانیال را به دوستانم بدهم، چند مرتبه به همراه سعیده و سارا به فروشگاه او رفتیم اما این خوشبختی موقتی بود. یک روز سعیده به سراغم آمد و ادعا کرد یکی از فیلم‌های خصوصی‌اش در تلگرام پخش شده است و بین اقوامش دست‌به‌دست می‌شود. این کار قبیح را قاسم، دوست دانیال، انجام داده بود.»

وی ادامه داد: «از او خواستم فیلمش را به من نشان دهد. صدایی آشنا در تصویر ضبط‌شده این فیلم به گوشم خورد. ضربان قلبم تند می‌زد تا اینکه دانیال در مقابل دوربین حاضر شد. او به من خیانت چت کرده بود و بدون اینکه خبر داشته باشم با سعیده ارتباط گرفته و او را همانند من با حرف‌های صدمن‌یک‌غازش خام کرده بود. این مرد شیطانی از رابطه‌اش با سعیده فیلم تهیه کرده و آن را در اختیار قاسم قرار داده بود. قاسم نیز، برای سوء‌استفاده از دوستم، گوشه‌ای از این فیلم را برای اقوامش در شبکه تلگرام ارسال کرده بود. آن کاخ زیبا، خودروِ گران‌قیمت و زندگی سراسر عشق یک‌باره فرو ریخت. به سراغ دانیال رفتم تا از او توضیح بخواهم که متوجه شدم، طی این شش سال، او از لحظه‌لحظه کنار هم بودنمان، بدون اینکه اطلاعی داشته باشم، عکس و فیلم تهیه کرده است.».

زن جوان صحبت‌هایش را با گریه ادامه داد و گفت: «دانیال مرا تهدید کرد که، اگر به خواسته شومش تن ندهم و عروسک خیمه‌شب‌بازی‌اش نشوم، با انتشار همه فیلم‌ها در تلگرام، بی‌آبرویم خواهد کرد. بعد از چند روز، متوجه شدم این مرد شیطانی، علاوه‌بر فریب من و سعیده، سارا را هم فریفته و ضمن ایجاد رابطۀ عاطفی، از او سوء‌استفاده کرده است. دانیال می‌گوید هرسه ما را می‌خواهد و اگر به خواسته‌اش تن ندهیم، بی‌آبرویمان می‌کند».

با به دست آمدن این اطلاعات، تحقیقات پرونده برای بررسی صحت گفته‌های شاکی آغاز شد و دو دوست این زن جوان به دادسرا احضار شدند. با حضور دو شاکی دیگر پرونده، مهر تأیید آن دو نفر نیز بر پرونده مبل‌فروش شیطانی خورد و مرحلۀ دوم پیگیری‌های قضایی در مسیر خود قرار گرفت.

قاضی حقدادی، با طرح این نظریه‌ که رفتار متهم نشئت‌گرفته از یک آسیب و خیانت به او در گذشته است، دستور جلب وی را به گروهی از مأموران پلیس فتا داد. با مفتوح شدن پرونده در پلیس فتا، اقدامات فنی سایبری برای شناسایی دانیال آغاز شد و طولی نکشید که این مرد ٣٠ساله در محل کسبش دستگیر شد.

با دستگیری مرد جوان، ابعاد تازه‌‌ای از این پرونده پدیدار شد و جریان تحقیقات رنگی دیگر به خود گرفت. متهم، که بخش اعظمی از اظهارات شاکیان پرونده را رد می‌کرد، به قاضی حقدادی گفت: «شش سال پیش با بهاره آشنا شدم و قرار بود با هم ازدواج کنیم. من عقیده داشتم که قبل ازدواج باید چند سالی با هم ارتباط داشته باشیم تا شناخت کاملی از هم پیدا کنیم. رابطه‌مان ادامه داشت تا اینکه متوجه شدم بهاره در یکی از کشورهای خارجی برای امرار معاش تن‌فروشی کرده است. او به من خیانت کرده بود و می‌خواستم از او انتقام بگیرم. در این میان، بهاره چند مرتبه با سعیده و سارا به فروشگاهم آمده بود. بهاره می‌گفت دوستانش دختران مقیدی هستند. من هم، که از هرچه زن و دختر مقید بود متنفر شده بودم، به او گفتم: «می‌خواهی بدانی دوستانت چقدر مقیدند؟» با آن دو ارتباط برقرار کردم و ضمن رابطۀ جنسی‌ با آنان، بدون اینکه متوجه شوند، فیلم تهیه کردم و آن تصاویر را نشان بهاره دادم».

متهم در پاسخ به سؤال قاضی حقدادی مبنی‌بر رابطه‌اش با قاسم، متهم دیگر پرونده، ادعا کرد: «من این مرد جوان را نمی‌شناسم. چند روز پیش او به همراه سعیده به مغازه‌ام آمد و گفت می‌خواهد با او ازدواج کند. من هم که از سعیده فیلم داشتم به قاسم گفتم او دختر خوبی نیست و فیلم را در اختیارش قرار دادم».

در حالی که تحقیقات بعدی پرونده برای شناسایی دیگر متهم آن ادامه داشت، دانیال، متهم ردیف اول پرونده، پس از تفهیم اتهام به جرم تهیه و تولید فیلم مستهجن، ارسال فیلم خصوصی در تلگرام و تهدید، اواسط هفته گذشته با قرار متناسب قضایی راهی زندان شد. دادیار شعبۀ ٢٣٣ ویژۀ رسیدگی به جرائم رایانه‌ای دادسرای عمومی و انقلاب ناحیۀ٢ مشهد در‌این‌باره به خبرنگار ما گفت: «با توجه به اینکه شاکی اصلی پرونده ادعا کرده فیلم‌ها بدون اطلاع وی تهیه شده است، طبق بازبینی فیلم‌ها توسط بانوان کارشناس پلیس فتا، این ادعا تأیید نمی‌شود و رفتار این زن جوان در فیلم نشان از مطلع بودن این فرد دارد».

قاضی مهدی حقدادی تصریح کرد: «طبق بررسی رایانه متهم اصلی پرونده، ده‌ها فیلم که از چند زن جوان دیگر تصویربرداری شده بود نیز کشف شد که احتمال می‌رود این مرد ٣٠ساله به ارتکاب این جرم فعالیت داشته است. همچنین ادعای او نسبت به داشتن فروشگاه مبل کذب تشخیص داده شد زیرا وی در آن واحد صنفی یک کارگر ساده است. با این حال، تحقیقات دربارۀ این پرونده تا روشن شدن واقعیت ادامه دارد.».

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *