مربی سیاه‌جامگان در لیست توبیخی‌ها!

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف لیگ برتری صادر کرد.

کمیته انضباطی به دلیل تخلف ساسان انصاری، بازیکن تیم فولاد خوزستان در دیدار برابر صنعت نفت آبادان در تاریخ 9 اردیبهشت ماه 96، وی را به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود محکوم کرده بود که پس از درخواست تجدید نظرخواهی این بازیکن مبنی بر ببخش محرومیت خود، کمیته انضباطی اعلام کرد نظر به اینکه ساسان انصاری محرومیت ناشی از کارت قرمز خود را در مسابقه آخر فصل 96-95 سپری کرده و با توجه به قسمت اخیر بند 3 ماده 59 و تجویز بند دو همین ماده از سه جلسه محرومیت انضباطی تعیین شده و با توجه به سابقه بازیکن مذکور با تحمل یک جلسه محرومیت در اولین بازی فصل 96-97، دو جلسه محرومیت انصاری را برای مدت 6 ماه به حالت تعلیق در آورد. چنانچه در طول مدت تعلیق، این بازیکن مرتکب هر گونه تخلف انضباطی شود، دو جلسه محرومیت تعلیقی به مجازات وی افزوده می شود.

 

  • جریمه نقدی برای گسترش فولاد تبریز

به دلیل اعتراض کادر فنی تیم گسترش فولاد تبریز به داوران در دیدار برابر پارس جنوبی جم، این تیم به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

  • جریمه 100 میلیون ریالی برای تیم سپاهان اصفهان

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و سایپا تهران روز 6 مرداد ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم سپاهان اصفهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به سرمربی تیم مقابل و پرتاب نارنجک رخ داد. باشگاه سپاهان اصفهان طبق ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

گفتنی است، کمیته انضباطی به مسئولین باشگاه سپاهان اصفهان اعلام کرد که هفته نخست برای تیم میزبان با تخلفات هواداران این تیم آغاز شده است.

شایسته است مسئولین باشگاه سپاهان به جهت پرهیز از برگزاری مسابقات خانگی بدون حضور تماشاگران، مراقبت های لازم را معمول تا در مسابقات بعدی تخلفات تماشاگران به مانند آنچه در این هفته انجام دادند، تکرار نشود در غیر اینصورت و مسلما کمیته انضباطی ضمن برخورد، تنبیهات شدیدتر را اعمال خواهد کرد.

 

  • تذکر کتبی و جریمه نقدی برای بازیکن پرسپولیس

علی علیپور، بازیکن تیم پرسپولیس در دیدار برابر فولاد خوزستان، پس از دریافت کارت قرمز اقدام به ایجاد تشننج و خودداری از اجرای دستور و رفتار غیرورزشی با داور طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

  • توبیخ کتبی برای مربی تیم سیاه جامگان مشهد

دیدار تیم های سیاه جامگان مشهد و ذوب آهن اصفهان در حالی برگزار شد که از سوی عباس دهقانی، مربی تیم سیاه جامگان مشهد تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر مسئولانه واعتراض به تصمیمات داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی طبق بند 2 ماده 66 آیین نامه انضباطی با توبیخ کتبی مواجه شد.

image_print
1115 پاسخ
  1. RobinPeame
    RobinPe