آخرین وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی

معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی درباره آخرین وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی که به دلیل تزریق بوتاکس در فک از سوی پزشک معالج، دچار مشکل در این قسمت شده است، توضیح داد.
ایسنا نوشت: دکتر فتاحی درباره وضعیت پرونده پزشکی سحر جعفری جوزانی، بازیگری که به دلیل تزریق بوتاکس در فک وی در این قسمت دچار فلج شده بود، اظهار کرد: در زمینه این پرونده ما از طریق فضای مجازی متوجه شدیم، بعد پرونده‌ای را تشکیل دادیم و چندین بار از خانم جعفری‌جوزانی و پزشکان دعوت کردیم که در سازمان حضور یابند و ببینیم که موضوع چیست. به هر حال موضوع باید کارشناسی و بررسی شود و ببینیم که اتفاقی که رخ داده جزو عوارض پزشکی است یا به دلیل قصور و تقصیر پزشک است.
وی افزود: بعد از چندین تماسی که داشتیم، امروز خانم جعفری جوزانی به سازمان نظام پزشکی آمدند و باید موضوع بررسی شود. پزشک معالج هم هفته قبل حضور پیدا کرد و ادعایشان این بود که بعد از انجام این اقدام دیگر بیمار را ندیدند و ویزیت نکردند. درخواست از کلیه مردم خصوصا اقشار فرهیخته جامعه این است که هر چیزی را نمی‌توانیم به نام قصور و تقصیر عنوان کنیم. اولین کار این است که به مراجع ذی‌ربط مراجعه کنیم. چطور ما از طریق فضای مجازی مطلع شدیم و درخواست کردیم که برای بررسی موضوع مراجعه کنند. ایشان می‌توانستند ما را در جریان قرار دهند و ما کار کارشناسی را آغاز و پرونده را بررسی و نتیجه را اعلام میکردیم.
فتاحی گفت: در حال حاضر پرونده خانم جعفری جوزانی در حال بررسی است.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *