cdi

220 ورزشکار از نقاط مختلف استان درحالی طی امروز و فردا مسابقات قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی را به میزبانی شهرستان طرقبه شاندیز پشت سر خواهند گذاشت که محدودیت‌های اجتماعی به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی رنگ و بویی جدید به نحوه برگزاری این رقابت‌ها داده بود.

برخلاف هیاهو‌ و هیجان سال‌های گذشته در سالن برگزاری این رقابت‌ها و سالن آماده سازی ورزشکاران به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنها ورزشکاران و عوامل اجرایی حضور داشتند و در فضایی با رعایت فاصله اجتماعی مراحل لازم جهت آماده‌ سازی و رقابت ورزشکاران انجام شد.

اگرچه جای دوستداران و بینندگان این رشته ورزشی در سالن خالی بود اما حضور پررنگی از خود در صفحات مجازی نشان دادند و این مسابقات بخه صورت زنده از چند صفحه مجازی برای علاقه مندان پخش شد.

همچنین این مسابقات میهمانان ویژه‌ای از شبکه بهداشت و درمان داشت که بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کردند و در پایان تیم برگزار کننده نمره قبولی از سوی کارشناسان این حوزه گرفت.

جبار قوچان نژاد معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی سلاطین رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد و امیر زارعی رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز از جمله بازدید کنندگان در این رقابت‌ها بودند که ضمن تقدیر از برگزاری این رقابت‌ها توسط هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از نفرات برتر تقدیر کردند.

در برخش تیمی بادی کلاسیک این مسابقات، باشگاه‌ سهراب و سامان، اورال۳ و دانش و ورزش ساقی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند. در بخش انفرادی و در دسته قدی ۱۷۱ سانتی متر، مصطفی فاضلی سنگانی مقام، حامد یوسفیان و حسین جلیلی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در دسته قدی 165 و 168 سانتی متر حسین شوقی، سید مجتبی سجادی و حامد مومن به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در دسته ۱۷۵حمید رجایی، میثم میهن دوست و علی همت آبادی مقام اول تا سوم را به دست آوردند، همچنین در دسته -180 علیرضا باقری، عباس توسلیان و امیر کوچکی جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و ساسان مختاری، سعید نعمانی و هاشم تقدسی در +180 به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در انتها مصطفی فاضلی مقدم در بخش اورالی بادی کلاسیک مصطفی فاضلی سنگانی موفق به پیروزی در برابر رقبای خود شد.

در بخش فیزیک ماسکولار در دسته قدی -178 ناصر سهرابی زاده، امید عزتی و ابولفضل جلال آبادی مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در دسته +178 امین درگاهی، مهدی فرشید و مجتبی پاسبان به ترتیب اول تا سوم شدند.

▫️همچنین در بخش فیزیک این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند، در دسته قدی ۱۶۲ و ۱۶۶ پارما متینی، دانیال لزگی و رضا محمدی به ترتیب اول تا سوم شدند، در دسته ۱۷0 رضا حیدری، رضا شریفی و محمد رمضانی مقام اول تا سوم را بدست آوردند. در دسته ۱۷۴ مهدی حیدری، مهدی بهرامی و حسین براتی مقدم موفق به کسب جایگاه اول تا سوم شدند. در دسته ۱۷۸یونس مولایی، هادی واحدی نژاد و سعید ناطق به جایگاه اول تا سوم رسیدند و در دسته دسته ۱۸۲- هاشم محمدی دوست، احمد کرم نیا و سجاد ندیمی جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

این رقابت‌ها امروز جمعه با معرفی نفرات برتر در سایر بخش‌ها ادامه خواهد یافت.

معرفی نفرات برتر روز دوم مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی با معرفی نفرات برتر روز دوم رقابت‌ها در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

در شرایطی که محدودیت‌های اجتماعی خاصل از شیوع کرونا برگزاری مسابقات در بسیاری از استان‌ها را با مشکل مواجه کرد اما در خراسان رضوی این مسابقات با ضمانت‌هایی که از سوی هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی مبنی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی داده شده بود مجوز برگزاری گرفت و حالا پس از یک رقابت نفس گیر طی دو روز در شهرستان طرقبه شاندیز تیم استان برای اعزام به مسابقات کشوری با نظر کمیته فنی انتخاب خواهد شد.

نتایج به دست آمده در روز دوم رقابت‌ها بدین شرح است:

فیزیک کلاسیک دسته 168-
اول:مرتضی راستگو
دوم : محسن گلباف
سوم:محمد راستگو

فیزیک کلاسیک دسته ۱۷۱-
اول: مصطفی راستگو
دوم:رامان کاشی
سوم : رضا نوروزی

فیزیک کلاسیک دسته ۱۷۵-
اول:مهدی مسافر
دوم:سعید زارع
سوم: عماد تیموری

فیزیک کلاسیک دسته ۱۸۰-
اول:حجت رجایی
دوم:حمید مرشدلو
سوم:امیررضا یاوری

پیشکسوتان
دسته ۷۰-
اول:محمد اسماعیلی
دوم:موسی صادق پور
سوم:فرامرز مریدی

دسته ۸۰-
اول:امیر موسی زاده
دوم:مهدی زاهدی
سوم:غلامحسین زحمتکش

دسته ۹۰- و ۹۰+ ادغام
اول:علی صحرایی
دوم:امیر ظهوریان شکیب
سوم:محمد ابراهیم حسین زاده

جوانان پرورش اندام
۷۰- دسته

۱-مهیار هندوارکی
۲- ابولفضل حیاتی
۳- اتابک جوانبخت

۷۰+ دسته
۱- سهراب رضازاده
۲- امیدعلیزاده
۳- محمد جواد عزیزی

پرورش اندام بزرگسالان
دسته ۵۵
اول: سجاد حیدری
دوم: حسین یوسفی جامی
سوم سید: علیرضا سادات حسینی
دسته ۶۰
اول:امیررضا نیک فطرت
دوم:مهدی علی آبادی
سوم:رحمان معظمی

دسته ۶۵
اول:حسین تصدیقی
دوم:سلمان منجمی
سوم:حمید بوستانی
دسته ۷۰
اول:حمیدرضا امین
دوم:مهیار هندوارکی
سوم:ابوالفضل حیاتی
دسته ۷۵
اول:مرتضی آریایی نژاد
دوم:سعید نوروزی
سوم:سهراب رضازاده
دسته ۸۰
اول:محمد صادق رضوی
دوم:امید علیزاده
سوم:امیر موسی زاده
دسته ۸۵
اول:وحید حسین زاده
دوم:امیرعباس ابارشی
سوم:حسین ایزانلو
دسته ۹۰
اول:علی صحرایی
دوم:محمد حسین علیزاده
سوم:مجتبی صالح آبادی
دسته ۹۵
اول:مسعود فدایی
دوم:علیرضا چوبی
سوم:محسن میرچولی
دسته ۱۰۰
اول:محسن احسانی
دوم:مهیار تبادکانی
سوم:حمید قربانی مقدم
دسته ۱۰۰+
اول:پوریا امیری
دوم: محمدابراهیم حسین زاده
سوم:محمد جواد صوفی

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *