shampoo

شرکت بیش از ۱۳ هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از شرکت 13 هزار و 605 داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی در این استان خبر داد.

به نقل از ایسنا دکتر حسین امینی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی استان در روز 18 مرداد ماه سال جاری اظهار کرد: از 13 هزار داوطلب شرکت‌کننده، بیش از 10 هزار نفر در حوزه امتحانی مشهد شامل شهرستان‌های مشهد، کلات، بینالود، سرخس، چناران، قوچان و درگز شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: در حوزه امتحانی تربت حیدریه 822 داوطلب از شهرستان‌های تربت حیدریه، خواف، رشتخوار، زاوه، گناباد و بجستان در این آزمون به رقابت خواهند پرداخت.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: 813 نفر نیز در حوزه امتحانی سبزوار، شامل شهرستان‌های سبزوار، داورزن، خوشاب، جوین و جغتای در آزمون استخدامی آتش نشانی حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه «در حوزه امتحانی نیشابور با 631 داوطلب از شهرستان‌های نیشابور و فیروزه در این آزمون به رقابت خواهند پرداخت»، اظهار کرد: در حوزه امتحانی تربت جام نیز 564 نفر از شهرستان‌های تربت جام، تایباد، صالح آباد، فریمان و باخرز در این آزمون حضور دارند.

امینی اضافه کرد:در حوزه امتحانی کاشمر نیز 415 داوطلب از شهرستان‌های کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و مه ولات در آزمون استخدامی آتش‌نشانی به رقابت خواهند پرداخت.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی با اشاره به اینکه «این آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می‌شود»، بیان کرد: آزمون علمی به صورت کتبی و سوالات چهار جوابی برگزار می‌شود که هر پاسخ صحیح یک امتیاز مثبت و هر پاسخ غلط نیز یک سوم امتیاز منفی دارد.

وی در رابطه با لیست مشاغلی که از طریق این آزمون، استخدام پیمانی برای آن‌ها انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: آتشنشان، کاردان آتشنشان وراننده خودرو تندرو سنگین مشاغلی هستند که از طریق این آزمون، استخدام پیمانی برای آن‌ها در استان انجام می‌شود.

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *