cdi

بودجه توسعه و نگهداری اماکن ورزشی 40 درصد کاهش یافت

معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: امسال بودجه این شرکت 40 درصد کاهش یافت ولی طرحهای در دست اجرا در کشور از لحاظ کمی و کیفی پیشرفت خوبی داشته‌اند.

هادی رحمتی روز شنبه در جریان بازدید از ورزشگاه نیمه تمام انقلاب نیشابور به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال 2 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه و نگهداری اماکن ورزشی منظور شده که امید است 500 میلیارد ریال دیگر نیز جذب شود.

وی ادامه داد: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی 226 طرح را در کشور در دست اجرا دارد که از این شمار 120 طرح تاکنون کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که طبق برنامه ریزی، این طرح ها طی سه سال تکمیل شده و به بهره برداری می رسند.

معاون فنی و مهندسی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دهه فجر، 50 طرح در این حوزه مورد بهره برداری قرار می گیرد.

عملیات ساخت ورزشگاه انقلاب نیشابور از سال 1372 آغاز شده است. این طرح تا کنون حدود 40 درصد پیشرفت داشته و سالن سرپوشیده چندمنظوره و حدود 50 درصد از ورزشگاه پنج هزار نفری آن ساخته شده است. مبلغ 80 میلیارد ریال برای تکمیل این ورزشگاه در نظر گرفته شده است.

انتهای خبر/

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *