ساماندهی فرآیند آموزش و توسعه دفاع شخصی خراسان رضوی

رئیس هیئت جودو، جوجیستو و کوارش خراسان رضوی از برنامه‌ریزی‌ها برای ساماندهي فرآیند آموزش و توسعه دفاع شخصی در استان خبر داد.

حسین محمودی با اشاره به برگزاری اولین کارگروه دفاع شخصی استان با حضور جمعی از کارشناسان مجرب و پیشکسوتان این رشته عنوان کرد: تلاش داریم با بهره گیری از نظرات سازنده صاحبنظران این حوزه، ساماندهی مناسبی در جهت آموزش توسعه هرچه بهتر رشته دفاع شخصی گام برداریم.

وی افزود: در همین راستا برنامه‌ریزی‌های خوبی توسط کمیته دفاع شخصی هیئت استان در بخش برگزاری دوره‌های آموزش مربیگری، آزمون‌دان و … صورت گرفته است.

وی با تاکید بر لزوم انسجام و سازماندهی رشته دفاع شخصی به عنوان بخشی رسمی از هیئت جودو، جوجیستو و کوراش خراسان رضوی عنوان کرد: با توجه به اینکه به طور رسمی متولی رشته دفاع شخصی فدراسیون کشور و هیئت استان هستند باید تلاش شود در کلیه سبک‌های رزمی که در حال حاضر مشغول فعالیت هستند انسجام مطلوبی ایجاد شود.

محمودی به لزوم تدوین و پیروی از اساس نامه مربیگری، داوری و برگزاری استاژها و آزمون‌های ارتقا درجه دان گفت: خوشبختانه این روند با نظرات سازنده اساتید برجسته استان به خوبی پیش خواهد رفت و ما به زودی شاهد این انسجام و حضور قدرتمند و موفق ورزشکاران استان در میادین کشوری خواهیم بود

انتهای خبر/

image_print
522 پاسخ
  1. DanielFum
    DanielFum گفته: