ترساندن از جنگ، ترفند دشمن است

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: سایه جنگ و ترساندن از جنگ، ترفند جدید دشمن علیه ایران است

حسین شریعتمداری روز سه شنبه در مسجد الزهرا (س) سمزقند مشهد افزود: دشمن تاکنون تمام ترفندهای خود علیه ایران را به کار گرفته و ناکارآمد بوده است لذا با ترفندهای جدید وارد عمل شده که از جمله آنها ترفند غرق مصنوعی است.

وی اظهار کرد: فردی که در حال غرق شدن است برای نجات خود به هر چیزی چنگ می‌زند و دشمن با قراردادن ما در حالت غرق مصنوعی راه نجات از آن را هم به ما نشان می‌دهد.

وی گفت: امروز افکندن سایه جنگ و ترساندن از جنگ همان غرق مصنوعی است و راه نجات کشور از این غرق مصنوعی نیز متعلق به دشمن است.

شریعتمداری افزود: دشمن در انتخابات نیز از این حربه استفاده کرد لذا سال‌ها مذاکره شد و با این شعار که سایه جنگ را از کشور دور کردیم، سانتریفیوژها را از دست دادیم و بیش از 900 کیلو اورانیوم و آب سنگین را نیز از ما گرفتند.

وی با رد وجود تهدید واقعی از سوی دشمن اظهار کرد: همه گفتند بشار اسد باید برود اما او ماند و این نشانه اقتدار ماست لذا گزینه جنگ فقط یک ترفند است.

وی گفت: برخی می‌گویند تعامل یعنی تسلیم و می‌گویند حضرت امام حسن(ع) صلح کرد و این در حالی است که طرفداران این طرز تفکر صلح نمی‌خواهند بلکه می‌خواهند تسلیم شوند.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: اینکه رئیس جمهوری کره شمالی با آمریکا مذاکره نکرد به دلیل عبرتی بود که از مذاکرات ما گرفت.

وی اظهار کرد: ترفند دیگری که دشمن علیه ما بکار گرفته، حرکت از پله دوم است یعنی یک سوی ماجرا را حذف کرده و واقعیت را طور دیگر نشان می‌دهد.

وی گفت: از جمله مصادیق این ترفند دلسوزی برخی برای دستگیری یک جاسوس است و می‌گویند او خانواده دارد در حالی که نمی‌گویند او باعث مرگ بسیاری شده است.

شریعتمداری افزود: قهرمان تیم کشتی جوانان ما چون نمی‌خواست با رژیم صهیونیستی بازی کند به نوعی از روسیه شکست خورد اما این روزنامه‌های زنجیره ای به جای اینکه به تورم، رکود، کسب و کار و تولید بپردازند یک سره به شکست کشتی گیر ایرانی پرداخته اند. آن‌ها شکست کشتی گیر ایرانی را می‌بینند اما جنایت علیه فلسطینیان را نمی‌بینند.

وی اظهار کرد: ما در شرایط بسیار خطیر و نه خطرناک قرار داریم، این شرایط تنش دارد که مربوط به خطیر بودن آن است نه خطرناک بودن آن البته بعد از این تنش زایش نیز قرار دارد.

وی همچنین در تبیین توطئه‌های آمریکا علیه ایران گفت: بر اساس قاعده مارپیچ سکوت که دشمن آن را امروز بکار گرفته است اگر کسانی احساس کنند نظرشان در جامعه در اقلیت است ترجیح می‌دهند نظر خود را در جامعه مطرح نکنند.

شریعتمداری افزود: اگر حریف بتواند نظری را که نمی‌پسندد در اذهان عمومی‌نظر اقلیت جلوه دهد، آن نظر کمتر مطرح می‌شود لذا اینها هر نظری را که به ضرر خود می‌بینند آن را به عنوان نظر اقلیت جلوه می‌دهند و با این ترفند حریف را از میدان خارج می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: اسلام واقعی به زراندوزی مرفهان بی درد تن نمی‌دهد و اسلامی که به پرخوری مرفهان بی درد و زراندوزی آنان در کنار فقر فقرا تن دهد، اسلام واقعی نیست.

وی گفت: اسلام ناب ظلم ستیز است و اسلامی که ظلم ستیز نباشد، اسلام واقعی نیست.

مدیر مسئول روزنامه کیهان افزود: اکنون که اسلام واقعی در ایران بر کرسی حاکمیت نشسته و می‌خواهد عملیاتی شود، تمام ستمگران و در صف اول، نظام سلطه در برابر آن می‌ایستد.

وی به دشمنی‌های آمریکا از نخستین روزهای بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: اگر بخواهیم دست از مبارزه با آمریکا و ظلم ستیزی برداریم باید دست از اسلام بشوئیم.

این فعال سیاسی اظهار کرد: ویژگی دیگر انقلاب اسلامی این است که برای صدور نیازی به ویزا ندارد و مرزهای جغرافیایی مانع صدور آن نیست به طوری‌که امروز هر منطقه مسلمان نشین در جهان در معرض وقایع مشابه انقلاب اسلامی ایران قرار دارد.

شریعتمداری افزود: دشمنی آمریکا و انقلاب اسلامی ماهیتی است یعنی مادامی که ما بر اسلام ناب و ماهیت خود تکیه داریم این دشمنی ادامه دارد و راه تمام شدن این تخاصم آن است که یا ما از اسلام دست بکشیم یا آمریکا از خوی استکباری خود بیرون بیاید.

 

 

منبع: ایرنا

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *