cdi

شهردار بر انتصابات مسلط است

چندی است انتصابات زیادی در حوزه مدیریت شهری رخ می دهد و شهردار جدید اقدام به تغییر برخی مدیران و یا ابقا آنان در سطوح مختلف کرده است؛ از این سو این تغییرات ممکن است تائیدات و یا انتقاداتی همراه داشته باشد. بر این اساس به سراغ عضو اصولگرا شورای شهر چهارم رفتیم و نظر او را در این خصوص جویا شدیم.

غلامرضا بصیری پور در پاسخ به این سوال که چه نظری در خصوص انتصابات شهرداری مشهد دارد، گفت: معتقدم که شهردار مشهد تسلط کاری خوبی بر مسائل شهرداری دارند و از آنجایی که شهردار را نیروی با تجربه و با سوابق خوبی می دانم در نتیجه احتمالا ایشان بر انتصابات مسلط عمل می کنند.

وی ادامه داد: ممکن است بنده نیروها را نشناسم؛ گرچه برخی از مدیران همچنان هستند اما برخی نیز تغییر کرده اند. این شیوه مدیریت در همه جا معمول است و انتصابات جدید در دوره های مختلف رخ خواهد داد زیرا هر مدیری که می خواهد با فردی کار کند باید او را بشناسد و به فرد اعتماد داشته باشد.

عضو سابق شورای شهر مشهد افزود: به نظر می آید مطلب خاصی راجع به انتصابات جدید در مشهد قابل طرح نباشد. این فعال اصولگرا تصریح کرد: بنده آقای تقی زاده خامسی را قوی ترین شهردار کشور می دانم و تا آن جا که ایشان را شناخته ام و اطلاع دارم سوابق خوبی در زمینه مدیریت شهری دارند و انشالله تصمیمات خوبی در این زمینه خواهند گرفت.

بصیری پور در پایان گفت: آقای خامسی معاون شهردار تهران و معاون فنی و عمران استانداری خراسان بوده اند؛ این در صورتی است که شهردارانی مانند شهرداری تهران سوابق علمی- پژوهشی داشته و در خصوص مدیریت شهری سوابق خاصی ندارند. از این سو احساس می کنم در انتصابات ایشان مطلب خاصی وجود ندارد.

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *