cdi

۲ عضو شورای شهر سبزوار استعفا دادند

۲ عضو شورای اسلامی شهر سبزوار در نشست روز شنبه ۳۱ خرداد استعفای خود را ارائه دادند که مورد موافقت سایر اعضا قرار گرفت.

به گزارش صبح امروز، فرماندار ویژه سبزوار در حاشیه نشست روز گذشته  شورای اسلامی این این شهر گفت: قربانعلی کلمیشی و مسعود پسندیده دو عضو شورای این شهر استعفای خود را تقدیم شورا کردند.
احمد برادران افزود: استعفای این دو عضو شورای شهر مورد قبول اکثریت اعضای شورای شهر سبزوار قرار گرفت.
وی ادامه داد: با قبول استعفای این دو عضو شورای شهر، مهدی مقصودی و حسن زارعی به عنوان اعضای اول و دوم علی البدل پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی سبزوار وارد این شورا خواهند شد.
قربانعلی کلمیشی رییس شورای اسلامی شهر سبزوار و مسعود پسندیده رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این شورا بود.
نشست های شورای اسلامی شهر سبزوار در ماه‌های گذشته بارها حاشیه ساز شده بود بطوریکه ابتدای اردیبهشت سالجاری نیز نشست شورای شهر سبزوار در زمینه متمم بودجه ۹۸ شهرداری این شهر به علت اعتراض برخی اعضا با حواشی همراه شد و رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای شهر سبزوار در اعتراض به مفاد متمم بودجه ۹۸ شهرداری این شهر اقدام به آتش زدن این لایحه نمود.
همچنین رییس شورای اسلامی شهر سبزوار در نشست هفتم اردیبهشت در باره عمل نکردن به اولویت‌ها و برنامه های دوره چهار ساله به شهردار این شهر تذکر داده بود و  نشست شورا در  ۱۵ اردیبهشت با موضوع طرح سوال از شهردار این شهر مانند چند نشست قبلی با حاشیه‌هایی همراه شد و ناتمام ماند.
در ۱۹ خرداد ۹۸ نیز هفت عضو شورای شهر با حضور در اتاق کمیسیون‌ها انتخابات زودهنگام برگزار کرده و هیات رئیسه جدید مشخص نمودند.
شورای اسلامی شهر سبزوار ۹ عضو دارد.

شهر ۲۳۰ هزار نفری سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

 

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *