cdi

صهیونیست ها می گویند امروز ایران، آمریکا را مدیریت می کند

مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در دیدارِ شورای قضایی استان با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمن روی خراسان رضوی گفت: تظاهرات 25 روزه ای که امروز آمریکایی ها را درگیر کرده، برای ما برنامه ریزی شده بود اما آنها موفق به پیشبرد اهداف خود نشدند.
مدیر کل اطلاعات استان در این جلسه که به مناسبت هفته قوه قضائیه برگزار شده، ضمن گرامیداشت این هفته خطاب به مسئولان قضایی گفت: پایبندی کامل به اجرای قوانین و پرهیز از راضی کردن جریانات مختلف 2 اصل از اصول مهم دستگاه قضایی است.
وی با اشاره به اظهارات اخیر یکی از مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی گفت: صهیونیست ها در جلسات خود اذعان می کنند که هنوز بعد از 40 سال مطالعه و ایران شناسی، نتوانسته اند ایران را بشناسند. آنها همچنین اعتراف می کنند که ایرانی ها از ترویج اندیشه دینی و نفوذ منطقه ای دست بر نداشته اند چرا که ایرانی ها در کشورهایی چون فلسطین، یمن، سوریه و افغانستان کنار گوش اسرائیل هستند.
مشاور وزیر افزود: این مقام صهیونیستی می گوید امروز ایران توانسته اهداف منطقه ای خود را بر آمریکا تحمیل کند و حتی توانسته در انتخابات آمریکا، این کشور را مدیریت می کند.
وی افزود: مقامات آمریکا ضمن افزایش فشارهای هیبریدی و ترکیبی بر ایران، به دنبال این هستند که حتی اگر دولت آینده آمریکا دموکرات بود، باز هم نتواند تحریم های ایران سست کند.
مدیر کل اطلاعات استان با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمن روی خراسان رضوی، شکست طرح های امنیتی آمریکایی ها در دو سال گذشته را تشریح کرد و گفت: تظاهراتی که اخیراً در آمریکا ایجاد شده و 25 روز است که آنها را درگیر کرده، برای ما برنامه ریزی کرده بودند، آنها حتی مأمورانی فرستادند تا التهابات اجتماعی را در ایران افزایش دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات موجود در کشور که ناشی از جنگ اقتصادی است، افزود: دشمنان در تلاش هستند با سوء استفاده از مشکلات موجود، ذائقه فرهنگی مردم را عوض کرده و از بسیاری مسائل قبح شکنی کنند که مصادیق آن در اتفاقات اخیر به کرات دیده می شود. مدیر کل اطلاعات استان با تشکر از زحمات و اقدامات دستگاه قضایی استان، افزود: مقابله دستگاه قضایی استان با مدیران فاسد موجب شده امروز مجرمان از قوه قضائیه بترسند و از این به بعد هم نباید این پرچم زمین بیفتد.

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *