والیبال بانوان ۵ ماه بدون نایب رئیس

تقوی: اولویت‌های مهمتری داریم!

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال می‌گوید اولویت‌هایی مهمتر از انتخاب نایب رئیس بانوان برای فدراسیون دارند و امور این بخش توسط مشاور فدراسیون در حال پیگیری است.

به گزارش «صبح‌امروز» به نقل از ایسنا، ۵ ماه از پایان همکاری متین زبردست (سرپرست نایب رئیسی بانوان والیبال) با فدراسیون والیبال می‌گذرد اما هنوز گزینه‌ای برای تصدی پست نایب رئیسی بانوان تعیین نشده و مشخص نیست که فداسیون چه زمانی در این مورد تصمیم گیری می‌کند.

میلاد تقوی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در این مورد به ایسنا گفت: نایب رئیس جزو ارکان فدراسیون است و قطعا تکلیفش مشخص می ‌شود اما اکنون اولویت‌های جدی‌تری داریم. با این حال خانم شاددل به عنوان مشاور امور بانوان به خوبی کارهای  این بخش را پیگیری می‌کند، حتی روز سه شنبه هم در مورد لیگ بانوان جلسه‌ای برگزار شد و کارها پیش می‌رود. با توجه به شرایط موجود اولویت‌های بسیار مهمتری مثل تیم ملی بزرگسالان، تیم ملی نوجوانان و کمیته استعدادیابی داریم و با توجه به اینکه کمبودی در بخش بانوان حس نمی‌شود، این اولویت‌ها جدی‌تر هستند. از طرفی هر موضوعی برای اجرایی شدن در فدراسیون، نیاز به یکسری پیگیری‌ها و جلسات دارد اما اکنون برای برگزاری برخی جلسات مشورتی و کارشناسی در معذوریت قرار داریم.

او در مورد اینکه چرا طی چهار ماه گذشته وضعیت نایب رئیس بانوان مشخص نشده است، بیان کرد: از اسفند ماه در شرایط بحرانی کرونا به سر می‌بریم و کارها مثل روال عادی انجام نمی‌شود. حتی مسابقات قهرمانی کشور بانوان و مردان که قرار بود تیرماه آغاز شود، دوباره لغو شد و همچنان در شرایط بحرانی به سر می‌بریم، بنابراین نمی‌توان گفت از آنجایی که در چند ماه گذشته یکسری کارها انجام نشده پس به آن بی‌توجه هستیم. بالاخره باید با توجه به شرایط موجود تصمیم بگیریم. اهمیت حضور نایب رئیس بانوان به دلیل پیگیری امور بانوان است و اکنون خانم شاددل شاید بیشتر  از یک نایب رئیس امور را پیگیری می‌کند، پس فعلا کمبود و دغدغه‌ای در این مورد حس نمی‌شود.

تقوی در مورد انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی بانوان که پیش از این از سوی فدراسیون والیبال اعلام شده بود، گفت: پیشنهاداتی به فدراسیون والیبال شده که روی آنها کار می‌کنیم اما به شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور بستگی دارد چون در بخش بانوان محدودیت‌های داریم. با این حال نگاه فدراسیون این است که در صورت مساعد بودن شرایط، کار ویژه‌ای برای بانوان انجام شود.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *