cdi

سهمیه بندی ۲۰ لیتری بنزین در مسیر زائران اربعین متوقف شود

نماینده مردم سبزوار در مجلس، گفت: در خواست دارم در مناطقی که مسیر عبور و مرور زائران در ایام اربعین حسینی(ع) است سهمیه بندی ۲۰ لیتری بنزین متوقف و بعد از این ایام در مورد آن تصمیم گیری شود.

حسین مقصودی نماینده مردم  سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شواری در خصوص سهمیه 20 لیتری بنزین برای خودروهای سواری، گفت: بدون مصوبه و نظارت مجلس شورای اسلامی سهمیه بندی بنزین قابل قبول نیست.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر دولت با برخی از اقدامات قصد دارد از قاچاق سوخت و برخی رانت‌ها جلوگیری نمی‌تواند یک باره تصمیم گیری کند، ادامه داد: وزیر کشور، وزیر نفت و سایر مسئولین تذکر می‌دهم بسیاری از  سه میلیون زائری که در ایام اربعین حسینی(ع) با وسیله نقلیه شخصی به سمت مرزها حرکت می‌کنند با سهمیه بندی صورت گرفته شده دچار مشکلاتی شده‌اند.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بسیاری از مردم در خصوص سهمیه بندی بنزین بر مبنای 20 لیتر نگران هستند،عنوان کرد: در خواست دارم در مناطقی که مسیر عبور و مرور زائران در ایام اربعین است سهمیه بندی 20 لیتری بنزین متوقف و بعد از این ایام در مورد آن تصمیم گیری شود.

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *