انعقاد 102 قرارداد با سرمایه‌گذاران و اشتغال‌زایی برای 1871 نفر

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از انعقاد 102 قرارداد در بخش تولید، در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان در 6 ماه اول امسال خبر داد.

به گزارش صبح امروز و به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بینالود، اظهار کرد: با حمایت‌ها و مشوق‌های ابلاغی که از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ابلاغ شد تا پایان شهریورماه تعداد 102 قرارداد با سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، امضا و زمین به آنها واگذار شد.

وی افزود: از تمام ظرفیت‌ها در روند تسهیل واگذاری زمین برای سرمایه گذاران استفاده می‌کنیم تا متقاضیان بدون دغدغه به خانواده بزرگ صنعت استان ملحق شوند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: با توجه به انعقاد این قراردادها 41 هکتار زمین به سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذارشد.

وی اضافه کرد: بیشترین تعداد واگذاری مربوط به صنایع غذایی و شیمیایی در شهرک‌های صنعتی مشهد کلات، تربت حیدریه و چناران است.

وی ادامه داد: کل مبلغ این ۱۰۲ قرارداد با سرمایه‌گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی سه هزار و ۶۷۱ میلیارد ریال با اشتغال‌زایی برای هزار و ۸۷۱ نفر بوده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: شرایط مناسبی برای واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است که در مناطق کمتر توسعه یافته به صورت 15 درصد نقد با اقساط 36 ماهه و در مناطق برخوردار با 30 درصد نقد و اقساط 30 ماهه انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را در جهت کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی انجام می‌دهیم تا واحدها بدون دغدغه‌ای به تولید و فعالیت مشغول باشند.

 

image_print
29 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *