shampoo

3 نفر در آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد جان باختند/ماجرای قتل نجمه سه ساله در مشهد/برخورد 2 خودرو در قوچان هشت مصدوم داشت

3 نفر در آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد جان باختند

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: 3 نفر در حریق یکی از منازل مسکونی منطقه کوهسنگی این شهر در آتش سوختند.

آتشپاد دوم مهدی رضایی افزود: در پی این آتش سوزی که صبح امروز در خیابان رودکی منطقه کوهسنگی مشهد روی داد، آتش نشانان پنج ایستگاه با هشت دستگاه خودرو عملیاتی به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه هنگام وقوع حریق پنج نفر داخل ساختمان بودند اظهار داشت: مادر خانواده به همره دختر و پسرش هنگامی که قصد فرار از ساختمان را داشتند در ورودی پشت بام گیر کرده و در آتش سوختند. دو نفر دیگر به بیرون ساختمان فرار کرده و نجات یافتند.

رضایی افزود: آتش توسط آتش نشانان مهار و از سرایت آن به منازل اطراف جلوگیری شد. علت این آتش سوزی در دست بررسی است.

واژگونی خودرو در سبزوار یک کشته داشت

رئیس جمعیت هلال احمر سبزوار گفت: واژگونی یک دستگاه خودرو سواری پراید در جاده سبزوار – شاهرود یک کشته و چهار مصدوم به جا گذاشت.

محمدعلی جباری ثانی افزود: در پی این حادثه که دیشب در کیلومتر 100 جاده سبزوار ـ شاهرود رخ داد نیروهای امداد جمعیت هلال احمر به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: بر اثر این حادثه یک نفر به علت شدت جراحات سر صحنه جان باخت و چهار مصدوم دیگر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

برخورد 2 خودرو در قوچان هشت مصدوم داشت

رئیس جمعیت هلال‌ احمر قوچان گفت: برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید و تیبا با یکدیگر در جاده قوچان به فاروج هشت مصدوم به جا گذاشت.

سعید فکوری افزود: در پی این حادثه که دیشب در کیلومتر 21 جاده قوچان به فاروج روی داد عوامل امدادی پایگاه شهید بابارستمی به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: هشت مصدوم این حادثه پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان موسی بن جعفر (ع) قوچان انتقال یافتند.

ماجرای قتل نجمه سه ساله در مشهد

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ماجرای قتل دختربچه سه ساله خوزستانی در مشهد را تشریح کرد.

کاظم میرزایی، در تشریح جزئیات این حادثه افزود:  متهم این حادثه که مردی ۲۳ ساله است چند روز پیش به همراه همسر، فرزند سه ساله، پدر خانم و برادر خانم خود ازخوزستان برای مسافرت به مشهد آمده بودند و در خانه عمه خانم خود اقامت داشتند.

وی با اشاره به اینکه «حادثه ساعت یک بامداد پنجشنبه شب گذشته  اتفاق افتاده است»، ادامه داد: این خانواده آن شب می‌خواستند بروند پارک که پدر خانواده می‌گوید نجمه دختر شیطان و شری است و او را به پارک نبریم. پدر خانم متهم به این موضوع معترض می‌شود و می‌گوید بگذار نجمه به پارک برود. همین موضوع باعث می‌شود این دو نفر با هم دعوا کنند.

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد عنوان کرد: صاحب منزل، متهم را به بیرون هدایت می‌کند که دعوا بالا نگیرد، اما وقتی متهم برمی‌گردد دوباره دعوا شروع می‌شود. صاحب منزل بین این دونفر که درحال حمله به هم بوده‌اند، قرار می‌گیرد. متهم با چاقویی قصد ضربه زدن به پدر همسر خود را داشته که صاحب منزل تیغه چاقو را در هوا می‌گیرد و خون از دست صاحب‌خانه سرازیر می‌شود.متهم چاقو را از دست او می‌کشد در این بین گویا چاقو با نجمه، فرزند سه ساله متهم برخورد می‌کند و بچه روی زمین می‌افتد.

میرزایی ادامه داد: پدربزرگ با صاحب منزل می‌خواهد بچه را به سمت مرکز درمانی برساند که متهم از پشت سر به پدر همسرش با چاقو دو ضربه وارد می‌کند و می‌گوید بچه‌ام بخاطر تو چاقو خورده است.در نهایت نجمه فوت می‌کند اما خطر از پدر همسر متهم رفع شده و او همچنان در بیمارستان بستری است.

وی بیان کرد: متهم در اظهاراتش گفته من ناآگاه این کار را کردم و وقتی با پدرزنم درگیر شدم ندیدم بچه زیر و دست و پای من ایستاده است. ما باید این موضوع را بررسی کنیم. متهم می‌گوید قتل غیر عمد بوده اما باید در تحقیقات این موضوع ثابت شود.

بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در خصوص اینکه متهم چاقو همراه خود و همچنین مصرف مواد داشته یا خیر تصریح کرد: متهم مصرف مواد نداشته و آدم سالمی است.او در اظهاراتش گفته چاقو را از روی اپن آشپزخانه برداشته اما در تحقیقات ما یک نفر عنوان کرده که او چاقو را از چمدانش برداشته است. این موضوع همچنان نیاز به بررسی دارد.

میرزایی در خصوص میزان جرم متهم عنوان کرد: در قتل عمد پدری که فرزندش را کشته باشد قصاص صورت نمی‌گیرد و فقط دیه و جنبه عمومی دارد. در قتل غیر عمد هم پس از تحقیقات، رای را دادگاه صادر خواهد کرد. با توجه به اینکه تحقیقات این پرونده همچنان ادامه دارد نمی‌توان در این خصوص اظهار نظر کرد.

وی در خصوص روند رسیدگی به پرونده در مشهد یا خوزستان گفت: با توجه به اینکه محل وقوع جرم در مشهد بوده در همین جا رسیدگی می‌شود.

انتهای خبر/

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *