shampoo

مثل ست دوم بودم نمی‌باختم

تنیسور کشورمان گفت: اگر در ست اول هم شرایط ست دوم را داشتم قطعا شرایط بازی طور دیگری پیش می‌رفت.

در دومین روز از رقابت‌های تنیس بازی‌های آسیایی، غزل پاک باطن پس از استراحت در دور اول، برابر تنیس باز عمان قرار گرفت اما بازی را واگذار کرد.

پاک باطن بعد از اینکه ست اول را واگذار کرد در ست دوم نمایش درخشانی از خود به نمایش گذاشت و باعث شد تنیس باز با تجربه عمانی که رنک ۳۰۰ جهان را یدک می‌کشد با عصبانیت بازی را دنبال کند  اما در نهایت بازی را با نتیجه ۲بر صفر (۶-صفر و ۶-۴) واگذار کرد.

غزل پاک باطن بعد از شکست برابر تنیسور عمانی گفت: می‌دانستم بازی سختی در پیش دارم و حریفم را می‌شناختم اما واقعا برای کسب تجربه به اینجا آمده بودم و به این چشم به بازی‌های آسیایی نگاه می‌کردم.

او ادامه داد: حریف من رنک ۳۰۰ جهانی داشت و این رنک نشان می‌دهد که او اصلا حریف آسانی برای من نبوده و بازی تا چه اندازه سخت بوده است. از ابتدا هدفم این بود که دست و پابسته نباشم و بازی خوبی از خودم به نمایش بگذارم اما سرعت بازی و کم تجربگی من ست اول را از من گرفت اما در ست دوم شرایطم بهتر شد و تمام دست‌ها را شانه به شانه حریفم پیش رفتم و نبرد نزدیکی با حریف صاحب جایگاهم داشتم.

تنیسور جوان ایران در خصوص پرخاشگری تنیسور عمانی در زمین گفت: شاید او انتظار این نمایش را از من نداشت و همین موضوع عصبی‌اش کرده بود. من از عملکرد خودم راضی هستم. هرچند می‌توانستم بهتر از این هم باشم.

غزل پاک باطن خاطرنشان کرد: قبول دارم که اگر عملکرد ست دوم را در ست اول داشتم بازی طور دیگری پیش می‌رفت اما این از کم تجربگی من بود. شما می‌دانید که در دنیا تنیسور و تیم همراهش برنامه‌های ۵ و یا حتی ۱۰ ساله دارند .آنها برنامه مسابقات را می‌گذارند و از امروز تصمیم می‌گیرند کدام تورنمنت‌ها باشند و کدام نباشند. فقط می‌توانم بگویم که برای یک تنیسور هیچ چیز به اندازه مسابقه دادن مفید نیست. امیدوارم یک روز به زودی بتوانیم تنیس ایران را با یک برنامه خوب به جایگاهی درخور شان برسانیم.

وی در پایان به اهمیت بدنسازی در ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: بدنسازی برای ورزشکارانی که حجاب ندارند هم امری مهم به شمار می‌رود و قطعا برای ما که با حجاب هستیم شرایط متفاوت‌تر است. ما در این سال‌ها که حرفه‌ای تمرین می‌کنیم و مسابقه می‌دهیم با حجاب بازی کردن عادت کرده‌ایم اما موافقم که باید بدنسازی هایمان بهتر باشد. این را هم می‌دانم که بدن حریف من بسیار آماده‌تر از من بود.

انتهای خبر/

image_print

pishgaman

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *