نوسانات ارزی را بررسی کنید

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر لاریجانی به کمیسیون اقتصادی ماموریت داده تا نوسانات ارزی را پیگیری و بررسی کند.

سید امیر حسین قاضی زاده‌هاشمی با اشاره به نوسانات ارزی در هفته‌های اخیر افزود: پیش از پایان سال 96 و پیرو سوال 5 محوری از ریسس جمهور که یکی از آنها نوسانات ارزی بود کمیسیون اقتصادی ماموریت یافت که از سوی مجلس این نوسانات را پیگیری کرده و با متخلفان برخورد کند.

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، به برگزاری چند جلسه از سوی کمیسیون اقتصادی برای بررسی نوسانات ارزی پیش از پایان سال 96 اشاره کرد و افزود: رییس مجلس شورای اسلامی کمیسیون اقتصادی را برای بررسی و پیگیری نوسانات نرخ ارز در صحن علنی مجلس مامور کردند که این کمیسیون جلساتی در این باره تشکیل شده است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجل شورای اسلامی، با بیان اینکه در هفته‌های اخیر نرخ ارز حدود 30 درصد گران شده است، تصریح کرد: مجلس پیش از نوسانات ارز در ایام نوروز برای بررسی و پیگری این التهابات چاره اندیشی کرده بود.

image_print
895 پاسخ
  1. Iobit coupon
    Iobit coupon گفته:

    My developer is trying to convince me to move to .net from PHP. I have always disliked the idea because of the expenses. But he’s tryiong none the less. I’ve been using Movable-type on a variety of websites for about a year and am concerned about switching to another platform. I have heard great things about blogengine.net. Is there a way I can import all my wordpress posts into it? Any kind of help would be really appreciated!

    پاسخ