اعتراض‌های مکرر آقای سرمربی دردسرساز شد!

سومین شکست متوالی پدیده در روزی رقم خورد که سرمربی این تیم با اعتراض های مکرر از کنار زمین اخراج شد.

پنج برد متوالی پدیده که این تیم را از شرایط بحرانی دور کرد تحت الشعاع سه شکست مشهدی‌ها برابر پرسپولیس، تراکتور و استقلال قرار گرفت تا بار دیگر اوضاع برای این تیم در روزهای پایانی فصل ناآرام شود.

رضا مهاجری که بعد از شکست سنگین برابر پرسپولیس در تهران اصلا دوست نداشت به استقلال در خانه ببازد با وجود این که نیمه اول را با برتری به رختکن رفته بود به یکباره شاگردانش بازی را رها کردند تا بازی برده با شکست عوض شود و مهاجری دوباره نیمه مربیان را به رقیبش واگذار کند.

این مربی که تصور نمی کرد این گونه ناکام شود بعد از گل دوم استقلال به شدت از تصمیمات داور در کنار زمین انتقاد کرد که رفتار و حرکات او در کنار خط طولی از طریق داور چهارم به گوش داور وسط رسید تا زمینه اخراجش از روی نیمکت پدیده فراهم شود تا روزی تلخ برای مهاجری در ثامن رقم بخورد.

با این اخراج فصل عملا برای این مربی به بدترین شکل ممکن به پایان رسید چون او در هفته پایانی نمی تواند روی نیمکت پدیده مقابل ذوب آهن در اصفهان بنشیند در حالی که او می توانست با کمی آرامش و اعتراض منطقی از اخراج خود جلوگیری کند.

image_print
1 پاسخ
  1. Szpiegowskie Telefonu
    Szpiegowskie Telefonu گفته:

    Szpiegowskie telefonu – Ukryta aplikacja śledząca, która rejestruje lokalizację, SMS-y, dźwięk rozmów, WhatsApp, Facebook, zdjęcie, kamerę, aktywność w Internecie. Najlepsze do kontroli rodzicielskiej i monitorowania pracowników. Szpiegowskie Telefonu za Darmo – Oprogramowanie Monitorujące Online.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *