عباسی: بدهی‌های سیاه‌جامگان را پرداخت کردیم

مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان می‌گوید بدهی هایمان را پرداخت کردیم و نمی‌خواهیم دیگر دچار مشکلات مالی شویم.

علی عباسی، مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان درباره مسائل مالی این تیم، اظهار کرد: خدا را شکر توانستیم تا این جا بدهی‌های خود را پرداخت کنیم تا فصل جدید را بدون بدهکاری به اعضای تیم آغاز کنیم. سعی می‌کنیم که در ادامه فصل نیز در حد توان خرج کنیم تا دوباره گریبان مشکلات مالی نشویم.

او درباره برگزاری اردوی این تیم در ترکیه نیز، اظهار کرد: مسائل مالی تیم لغو شده و طبق خواسته کادرفنی ترتیب برگزاری اردویی را در ترکیه داده‌ایم. اعضای تیم دیروز عصر (چهارشنبه) به ترکیه رفتند و اردویی ۱۰ روزه را در این کشور برگزار خواهند کرد. در این اردو با سه تیم خوب ترکیه‌ای بازی خواهیم کرد اما فعلا در حال رایزنی هستیم تا بتوانیم حریفانی که مد نظر کادرفنی هستند را راضی به انجام دیدار دوستانه کنیم.

عباسی درباره فعالیت این تیم در پنجره نقل‌ و انتقالات تابستانی، تصریح کرد: فعالیت ما تقریبا تمام شده است. تنها جذب یک مدافع باقی‌ مانده است که در حال مذاکره با گزینه‌های مطرح شده توسط کادرفنی هستیم. با هرائر مگویان صحبت کردیم اما به توافقی نرسیده‌ایم. در حال‌ حاضر تمرکز خود را بر روی صحبت با خانزاده گذاشته‌ایم تا بتوانیم قرارداد مدافع فصل قبل‌مان را تمدید کنیم.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *