درنشستی مشترک با حضور مدیران عامل دو مجموعه عنوان شد؛

تامین ماشین آلات شهرداریهای خراسان رضوی با همکاری سازمان همیاری و ایران خودرو دیزل

نشست مشترک مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی و عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل در خصوص استفاده از ظرفیتهای همکاری به منظور تامین ماشین آلات شهرداریهای استان برگزارشد.
به گزارش صبح امروز و به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدرضا تازیکی در نشستی که موسی الرضا حاجی بگلو عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد نیز حضور داشت با جواد توسلی مهر مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل دیدار و در خصوص زمینه های همکاری مشترک گفتگو کردند.

وی در این جلسه با اشاره به رسالتهای سازمان همیاری در حوزه تامین تجهیزات و ارائه خدمات به شهرداریهای استان افزود: آمادگی داریم با استفاده از ظرفیتهای تخصصی حوزه بازرگانی سازمان در جهت تامین انواع ماشین آلات دیزلی سبک و سنگین، کامیون، کامیونت، کشنده و کمپرسی مورد نیاز در حوزه های خدمات شهری، حمل و نقل درون و برون شهری، آتش نشانی و … از ظرفیت شرکت ایران خودرو دیزل به عنوان یکی از تولیدکنندگان برترداخلی استفاده کنیم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، ادامه داد: در این راستا با توجه به اساس نامه سازمان می توان، طی تفاهم نامه ای با ایجاد نمایندگی محصولات این شرکت و در نظر گرفتن تسهیلات ویژه اقدام موثری در جهت تامین ماشین آلات سبک و سنگین به عنوان یکی از نیازهای اساسی حوزه مدیریت شهری کلان شهر مذهبی مشهد و شهرداریهای استان انجام داد.
توسلی مهر مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل نیز دراین جلسه با اشاره به ظرفیتهای این مجموعه عنوان کرد: این آمادگی وجود دارد تا با ارائه نمایندگی رسمی به سازمان همیاری در راستای تامین نیاز شهرداریهای استان به ویژه شهر مشهد به انواع خودرو های سبک و سنگین و فراهم کردن زمینه ارائه خدمات شهری مناسب به زائران و مجاوران امام رضا (ع) همکاری سازنده ای داشته باشیم.

image_print
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *