رئیس پلیس راه خراسان رضوی خبر داد:
تاریخ: ۱۱:۰۰ :: ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
محدویت های ترافیکی عید سعید فطر در جاده های خراسان رضوی

رئیس پلیس راه خراسان رضوی از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های استان به مناسبت عید سعید فطر از ۲۴ تا ۲۷ خردادماه خبر داد. سرهنگ هادی امیدوار در جمع خبرنگاران اظهار کرد : همزمان با تعطیلات عید فطر و افزایش سفرهای جاده ای به منظور تسهیل در عبور و مرور و پیشگیری از […]

رئیس پلیس راه خراسان رضوی از اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های استان به مناسبت عید سعید فطر از ۲۴ تا ۲۷ خردادماه خبر داد.

سرهنگ هادی امیدوار در جمع خبرنگاران اظهار کرد : همزمان با تعطیلات عید فطر و افزایش سفرهای جاده ای به منظور تسهیل در عبور و مرور و پیشگیری از تصادفات تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ظهر پنجشنبه  ۲۴ خرداد تا ساعت ۶ روز یکشنبه ۲۷ خرداد از محورهای آزادراهی و بزرگراهی  قوچان – مشهد ، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس به جز موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک ممنوع خواهد بود.

وی تصریح کرد: در همین راستا تردد انواع تریلی و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ چهارشنبه ۲۳ خرداد و از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه مورخ ۲۴، ۲۵ و ۲۶ خرداد در محورهای آزادراهی و بزرگراهی قوچان -مشهد ، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس ممنوع می باشد.