گروه: اصلی / جامعه
تاریخ: ۱۵:۳۷ :: ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
پیام تسلیت مدیرکل آموزش و پرورش استان به خانواده «محمدحسین»

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: انتظار جامعه بزرگ فرهنگیان استان رسیدگی قاطع دستگاه قضایی برای جلوگیری از تکرار چنین فجایعی است. قاسم‌علی خدابنده پیام تسلیتی را به خانواده محمد حسین اعمی ازغدی، دانش‌آموز ۱۰ ساله مشهدی که به قتل رسیده است، صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است: «کل نفس ذائقه […]

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: انتظار جامعه بزرگ فرهنگیان استان رسیدگی قاطع دستگاه قضایی برای جلوگیری از تکرار چنین فجایعی است.

قاسم‌علی خدابنده پیام تسلیتی را به خانواده محمد حسین اعمی ازغدی، دانش‌آموز ۱۰ ساله مشهدی که به قتل رسیده است، صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«کل نفس ذائقه الموت»

خبر ناگوار اتفاقی که برای یکی از فرزندانمان افتاد،پژمرده دل و سخت آزرده خاطرمان ساخت. خوی توحش بشری گاه تمام قواعد و قانون‌های عقلانی،منطقی و حتی انسانی را بی رحمانه لگد مال می کند و اینجاست که انسان هیچ ندارد جز رحمت پروردگارش…

پدر و مادر عزیز مرحوم محمد حسین اعمی ازغدی، گل شما فرصت آزمودن و آزموده شدن نیافت اما عروج روح پاک و معصومش به سوی بهشت برین بی شک جز حکمت ربوی و آزمون الهی نیست اما یقین بدانید در این طریق تنها نیستید و دست پرودگار همراه شماست چرا که این وعده حق اوست که بندگانش را تنها نخواهد گذاشت.

از اعماق قلبم با شما همدردم و برایتان صبر مسئلت دارم .انتظار جامعه بزرگ فرهنگیان استان رسیدگی قاطع دستگاه قضایی برای جلوگیری از تکرار چنین فجایعی است.

 

قاسمعلی خدابنده

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی