گروه: ورزش
تاریخ: ۹:۰۲ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
برگزاری اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی شرق کشور در سبزوار

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان رضوی از برگزاری اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی وآئینی شرق کشور در ششتمد سبزوار خبرداد. محمدرضا خوش باطن در این خصوص عنوان کرد: این مسابقات با حضور ۲۸ تیم ازشهرستان‌های خراسان رضوی و ۵ تیم از استان‌های شرق کشور از ۲۹ تا ۳۱ فروردین ماه در […]

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خراسان رضوی از برگزاری اولین جشنواره بازی‌های بومی محلی وآئینی شرق کشور در ششتمد سبزوار خبرداد.

محمدرضا خوش باطن در این خصوص عنوان کرد: این مسابقات با حضور ۲۸ تیم ازشهرستان‌های خراسان رضوی و ۵ تیم از استان‌های شرق کشور از ۲۹ تا ۳۱ فروردین ماه در ششتمد سبزوار برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: شهرستان‌های بردسکن، گناباد، فیروزه، تایباد، مشهد، فریمان، بجستان، کلات نادری، کاشمر، سبزوار، قوچان، درگز، رشتخوار، خوشاب، جغتای، جوین، سرخس، چناران، باخرز، خلیل آباد، زاوه، نیشابور، مه ولات، تربت‌جام، خواف، طرقبه، گلبهار، تربت‌حیدریه و ششتمد از خراسان رضوی و استان‎های گلستان، سیستان وبلوچستان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در این رقابت‌ها حضور دارند.

گفتنی است این مسابقات با حضور بیش از ۶۵۰ ورزشکار در ششتمد سبزوار برگزار می‌شود و در پایان این رقابت‌ها به نفرات اول تا سوم جوایز نقدی اهدا خواهد شد.