گروه: ورزش
تاریخ: ۸:۱۳ :: ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
تشکیل کمیته فنی مشکی‌پوشان با حضور حاج‌رضایی، مناجاتی و چراغپور

تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر با شکست مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی سقوطش به مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور قطعی شد و از همین هفته‌های پایانی لیگ هفدهم خود را مهیای حضور در فصل آتی لیگ دسته اول می‌کند. براین اساس، خداداد عزیزی مدیر سازمان فوتبال مشکی‌پوشان قرار است […]

تیم فوتبال مشکی‌پوشان خراسان در هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر با شکست مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی سقوطش به مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور قطعی شد و از همین هفته‌های پایانی لیگ هفدهم خود را مهیای حضور در فصل آتی لیگ دسته اول می‌کند.

براین اساس، خداداد عزیزی مدیر سازمان فوتبال مشکی‌پوشان قرار است کمیته فنی باشگاه را با حضور خودش، امیر حاج‌رضایی، جلال چراغپور، مهدی مناجاتی و مهدی قیاسی تشکیل دهد. او تا پیش از مشخص شدن سرمربی جدید، به دنبال تشکیل کمیته فنی است و قرار شده صحبت‌هایی با این افراد انجام دهد.

عزیزی همچنین پنج مربی را برای هدایت تیم فوتبال مشکی‌پوشان در فصل آینده در نظر گرفته است که باید آن را به اطلاع کمیته فنی باشگاه برساند تا در صورت موافقت اعضا، یک نفر به‌عنوان سرمربی جدید انتخاب و کارهای مربوط به مذاکره با او انجام شود.